Young ambassadors bacgkround

STAŇ SE AMBASADOREM
PROJEKTU HRA O KLIMA

Maskot Hra o klíma

Studuješ a zajímáš se o problematiku změny klimatu?

Jsi aktivní v nějaké zájmové komunitě (např. Skauti nebo v nějakém školním spolku)?

Pohybuješ se na sociálních sítích jako ryba ve vodě?

Chceš společně usilovat o klimatickou spravedlnost a nebojíš se říct svůj názor?

Kdo jsou ambasadoři?

10 motivovaných mladých lidí, kteří chtějí pomoci inspirovat ostatní, nebojí se vykročit ze své komfortní zóny a zažít dobrodružství nejen na sociálních sítích. Lidé, kteří věří, že to má smysl a že skutečně můžeme něco změnit.

Kdo jsou ambasadoři?

Proč se mám stát ambasadorem/kou?

Záleží ti na udržitelné budoucnosti. Chceš získat nové dovednosti, seznámit se s inspirativními lidmi a jejich příběhy. Stát se součástí mezinárodního týmu. Chceš něco rozhýbat, zažít zábavu a pomoci motivovat ostatní, aby pochopili, že nám všem jde o stejnou věc. Chceš se angažovat v tématu klimatické změny, ale zatím nevíš jak.

Proč se mám stát ambasadorem/kou?

Co jako ambasador/ka získaš?

Staneš se dobrovolníkem ve čtyřletém projektu, získáš nové zkušenosti, šanci realizovat své nápady a možnost podílet se na stále důležitějším globálním tématu, které nás všechny ovlivňuje. Zajistíme ti podporu, mentoring a propojení s experty. Prohloubíš své komunikační dovednosti, zúčastníš se dobrodružné zahraniční mise, mezinárodních výměn a kempů. Vyzkoušíš si jednání s vysokými politickými představiteli nejen v Bruselu. Zažiješ zábavu na festivalech a plno dalších zážitků. Jo, a náklady jdou na náš účet.

Co jako ambasador/ka získaš?

Hra o klima je mezinárodní projekt deseti partnerů z osmi zemí střední a východní Evropy, zaměřený na klimatickou osvětu. Českým partnerem projektu je nezisková organizace Na mysli.